у рівнобічній трапеції АВСD AD i AC - основи. АD =17 см , ВС =9 см , АВ= 8 дм. Знайдіть величину

кута ВАD ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мельникова Дашуля.

Ответ:

60 градусов

Пошаговое объяснение:

АВСD-трапеция, АВ=СD

AD=17 cм

ВС=9 см

АВ=8 см

Найти : <ВАD

Решение :

Х=(АD-BC) /2=(17-9)/2=4 cм

cos<BAD=X/AB=4/8=1/2

<ВАD=60 градусов