Для дитячого садочка купили 36 кг фруктів яблука становили 4/9 фруктів .скільки кілограмів яблук

купили для садочка

Ответы на вопрос

Отвечает Гайсин Арсений.

Ответ:

36÷9×4=4×4=16 кг яблук

Пошаговое объяснение: