Козак василь наварив кулешу . Сам з'їв 1/4 казана,козак Чубу Він дав 1/3 залишку,козаку Біловусу

1/2 нового залишку,а козаку мамаю решту. помогите пожалуйста решить​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Ренат.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4/4-1/4=3/4 залишок

3/4×1/3=1/4 Чубу

3/4-1/4=2/4=1/2 залишок после Чуба

1/2×1/2= 1/4 Белоусу

4/4-( 1/4+1/4+1/4)= 4/4-3/4=1/4 мамаю