1. Укажіть пару відношень, з яких можна скласти пропорцію, B) 2,8:0,7 і 3,6:0,6; Г) 96:16 і 84 :

12. Б) 4:12 і 6:18; А) 4,8:0,6 і 5,6 : 0,8;

Ответы на вопрос

Отвечает Цогла Міша.

Відповідь:

б) 4:12 і 6:18;

Покрокове пояснення:

Б)4 :12=6*18 ( перевіримо

   4*18=12*6

       72=72 - пропорція вірна!  

 а)  4,8:0,6 і 5,6 : 0,8;

перевіримо

4,8*0,8=0,6*5,6

  3,84=3,36 - невірно

всі решта теж невірні

Отвечает روايات فلاد.

Вариант Б.

Потому что 4/12=6/18 и по-другому 4/6=12/18