Сума двох кутів 290 градусів а різниця 82 градуса. Які це кути


Ответы на вопрос

Отвечает Кияшов Артем.

Нехай x (°) - більший з кутів, а y (°) - менший кут. За умовою маємо систему рівнянь:

\left \{ {{x+y=290,} \atop {x-y=82;}} \right.\\x+y+x-y=290+82; \\2x=372; \\x=186;\\y=290-x=290-186=104.

Отже, це кути 186° і 104°.

Отвечает Романов Паша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 угол = х

2 угол = у

х + у = 290

х - у = 82

Решим систему методом сложения:

2х = 372

х + у = 290

1)

2х = 372

х = 372 : 2

х = 186

2)

х + у = 290

186 + у = 290

у = 290 - 186

у = 104

1 угол = (х) = 186°

2 угол = (у) = 104°

186 + 104 = 290

186 - 104 = 82