СРОЧНО! ДАЮ 10БАЛОВ між учнями п'ятого класу порівну поділили 279зошитів та 93наліпки скільки

учнів у класі?

Ответы на вопрос

Отвечает Антонова Даша.

Ответ:

У класі 31 учень.

Кожному учню дісталося по 3 зошити і по одній наліпці.

Пошаговое объяснение:

Для розв'язку цієї задачі треба знайти спільний дільник чисел 279 і 93.

Спочатку ділимо їх на 3, буде 279÷3=93 і

93÷3=31.

Число 31 — просте, тому далі його спрощувати не можна.

Тож кожному учню дісталося по 93÷31=3 зошити і

по 31÷31=1 наліпці.