АВС ~ А1 В1 С1. АВ = 9 см. A1 B1 = 12 см. Укажіть відношення В1 С1 до BC.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шокбар Алмат.

Відповідь:

4/3

Покрокове пояснення:

Співвідношення відповідних сторін подібних трикутників - однакове

В1С1/ВС=А1В1/АВ=12/9=4/3