Помогите пожалуйста! Турист пройшов 20 км за 5 год. За скільки годин турист подолає 28 км,

рухаючись з такою самою швидкістю? УВАГА! ТЕМА: ПРЯМА ТА ОБЕРНЕНА ПРОПОРУІЙНІ ЗАЛЕЖНОСТІ

Ответы на вопрос

Отвечает Могильникова Елизавета.

Ответ:

За 7 годин.

Пошаговое объяснение:

20 км - за 5 год

28 км - за х год

Розв'язання

х = 28*5/20 = 28*1/4= 7 (год)