У магазині продали 46 кг фруктів, а овочів - на 13 кг менше. Скільки разом фруктів й овочів продали

в магазині?

Ответы на вопрос

Отвечает Евстегнеев Дмитрий.

Пошаговое объяснение:

1) 46 - 13 = 33 (кг) овощей

2) 46 + 33 = 79 (кг) всего

Всего продали 79 килограмм продуктов.