Знайдіть невідомий член пропорції1,2:0,3=х:0,567,8:а=7,62:6,35спасибі​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Дмитрий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1,2:0,3=х:0,5

0,3 * x = 1,2 * 0,5

0,3x = 0,6

x = 0,6:0,3

x = 2

67,8:а=7,62:6,35

7,62 * a = 67,8 * 6,35

7,62a = 430,53

a = 430,53 : 7,62

a = 56,5