Помогите пожалуйста спростіть вираз 13b-17+7b та знайдіть його значення, якщо b=25 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Джумагулов Нурсултан.
13b+7b-17=20b-17
20•25-17=500-17=483
вроде так