Розв’яжи рівняння 3х дорівнює чотири сьомих


Ответы на вопрос

Отвечает Званцева Анютка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3х=4/7;х=4/7÷3 х=4/7×1/3 ;х=4/21