Чи належить графіку функції y=-36x точка A(-1;36) ,B (2;-144)​


Ответы на вопрос

Отвечает Франт Діана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

чи належить графіку функції y=-36x точка A(-1;36) ,B (2;-144)​

A(-1;36)  ⇒   x = -1; y = 36

y = -36x

36 = -36·(-1)=36  

это верно, значит, точка A(-1;36) принадлежит графіку функції y=-36x

B (2;-144)  ⇒   x = 2; y =-144

y = -36x

-144 = -36·2 = -72 ≠ -144

значит, точка B (2;-144) не принадлежит графіку функції y=-36x