За 2 дні 3 майстри тестують 18 планшетів. Скільки планшетів тестує 1 майстер за 5 днів за умови

такої самої продуктивності праці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бовтрукевич Екатерина.

Ответ:

1) 18:2=9(пл) - тестує 3 майстра за 1 день

2) 9:3=3( пл)- тестує 1 майстер за 1 день

3) 3• 5=15( пл)

відповідь: 15 планшетів тестує 1 майстер за 5 днів