за 4год 2 кравчині шиють 16 напірників. скільки напірників шиє 1кравчиня за 3 год за умови такої

самої продуктивності праці​

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградов Георгий.

За 4 год 2 кравчині шиють 16 напірників. Скільки напірників шиє 1 кравчиня за 3 год за умови такої самої продуктивності праці? 2 к. за 4 год – 16 н. 1 к. за 3 год - ? н. 1) 16 : 4 = 4 (н.) – за 1 год 2 кравчині; 2) 4 : 2 = 2 (н.) – за 1 год 1 кравчиня; 3) 2 • 3 = 6 (н.)