Із двох міст одночасно назустріч один одному виїхали два автобуси і зустрілися через 3 3/4 год.

Один з них рухався зі швидкістю 52 4/5 км/год, а швидкість другого була в 1 1/5 раза менша від швидкості першого. Знайди відстань між містами,​

Ответы на вопрос

Отвечает Ремез Алексей.

Ответ:

363

Пошаговое объяснение:

52 4/5÷1 1/5=528/12=44 км/ч - скорость 2-го автобуса.

3 3/4(52 4/5+44)=15/4 ·96 4/5=15/4 ·484/5=3·121=363 км - расстояние между городами.