Довжина прямокутника 8 см, а його площа 40 см². Побудуй квадрат, сторо- на якого на 2 см коротша

від ширини прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Куликов Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

40÷8=5см ширина

5-2=3см ширина 2 прямокутника жира

Довжина- 8см

3×8=24см²