З двох міст, відстань між якими 41,4 км, одночасно назустріч Один одному виїхали два велосипедисти.

Швидкість першого велосипедиста 10 км/год, а швидкість другого становить швидкості першого. 4/5 Через який час вони зустрінуться? срочно!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Абдусалимов Юсуф.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

10 * 4/5= 8 км/год швидкість другого велосипедиста

10 + 8= 18 км/год швидкість зближення

41,4 : 8= 2,3 години вони зустрінуться

Отвечает Мальцева Диана.

Ответ:

2,3

Пошаговое объяснение:

1) 10:5*4=8 км/год швидкість другого велосипедиста

2) 10+8=18 км/год швидкість зближення (бо вони зближаються, їдуть назустріч один одному)

3) 41,4:18=2,3 год вони зустрінуться.

И ещё получше напиши вопрос а то 4/5 не понятно к чему