ПОЖАЛУЙСТА Мама з донькою пропололи 90 кущів картоплі, причому мама прополола у 2 рази більше

кущів, ніж донька. Скільки кущів картоплі прополола донька?​

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнов Даня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Х+2х=90

3х=90

90÷3=30 30 кустов дочка

30 х2=60 кустов мама

Отвечает Жуковская Виолетта.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай донька прополола х кущів. Тоді мама прополола 2х кущів.Разом 90 кущів.Складаємо рівняння:

2х + х = 90

3х =90

х =30(кущів) - прополола донька

30 •2=60(кущів) прополола мама