поле засіяли зерновими пшеницею засіяли 7/11 поля що становить 14 га. знайдіть площу всього поля.

Срочно даю 25 б

Ответы на вопрос

Отвечает Кожокару Женя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

14÷7/11=14÷7×11=22 га площадь поля