На трьох ділянках посіяли 7630 кг вівса. На першій і другій ділянках посіяли 5250 кг вівса, а на

другій і третій 4820 кг. Скільки кілограмів вівса посіяли на кожній ділянці?

Ответы на вопрос

Отвечает Когтев Максим.

1) 7630-5250=2380 - на 3 ділянці

2) 4820-2380=2440 - на 2 ділянці

3) 5250-2440=2810 - на 1