Знайти числа м та п, якщо м : п = 7 : 2, а їх рiзниця дорівнює 65.


Ответы на вопрос

Отвечает Ярмушев Газиз.

Ответ:

91 і 26

Пошаговое объяснение:

нехай х - коефіцієнт пропорційності, тоді m=7x, n=2x.

Їх різниця становить 65. Маємо рівняння:

7х-2х=65

5х=65

х=13

Тоді перше число m=7*13=91, n=2*13=26