Два потяги виїхали одночасно назустріч один одному з двох станції. Перший потяг проїжджає за годину

48,25км,другий 53,5км.Через 4години вони зустрілися. знайдіть відстань між станціями. Відрізком якої довжини треба зобразити на топографічний карті відстань між станціями, якщо масштаб карти 1:5000000?​

Ответы на вопрос

Отвечает Балаканова Елена.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 48,25 + 53,5 = 101,75 (км/ч) - скорость сближения

2) 101,75 * 4 = 407 (км) - расстояние между городами

3)

407 км = 40700000 см

х = расстояние на карте

х/40700000 = 1/5000000

х = 40700000*1/5000000

х = 40700000/5000000

х = 8,14

Отрезок на карте = 8,14 см

Ответ: 8,14 см