Розв'яжи задачу. В одному будинку 24 поверхи, а в іншому на 18 поверхів менше. У скільки разів

перший будинок вищий за другий?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сенкевич Елизавета.

Ответ: в 4 раза

Пошаговое объяснение:

1)24-18=6(пов.)- в другому будинку;

2)24:6=4(р.)

Відповідь:в 4 рази в першому будинку більше поверхів.