674.: Бригада з 15 робітників може відремонтувати школу за 46 днів. Скільки потрібно робітників,

щоб відремонтувати цю школу за 30 днів, якщо продук- тивність праці всіх робітників однакова?​

Ответы на вопрос

Отвечает Невская Александра.

Ответ:

23 робочих

Пошаговое объяснение:

1:(46*15)= 1/690 = 1/30(р)

1/30:1/690=23