783°. Мама купила 25 кг борошна. За один тиждень вона ви- тратила 3 кг борошна. Скільки відсотків

борошна залишилось у мами?​

Ответы на вопрос

Отвечает Denver Lesha.

1) 25 - 3 = 22 (кг) - стільки борошна залишилось.

2) 22 / 25 * 100 = 88 (%)

Відповідь: залишилось 88% борошна.