Периметр трикутника дорівнює 91 см, а довжини його сторін відносяться, як 4:3:6. Знайдіть довжину

найменшої сторони трикутника. " Ваша відповідь Відповідь на це запитання обов'язкова​

Ответы на вопрос

Отвечает Булатов Даниил.

Ответ:

1сторона=4х

2сторона=3х

3сторона=6х

Р=91см

4х+3х+6х=91

13х=91

х=7

1сторона=4*7=28см

2сторона=3*7=21см    наименьшая сторона

3сторона=6*7=42см

Пошаговое объяснение:

Отвечает Новикова Арина.
Нехай коєфіціент пропорційності x, тоді
4x+3x+6x=91
13x=91
x=7
1) 4*7=28 см
2) 3*7=21 см
3)6*7=42 см

Найменша сторона: 28см