з двох пристаней відстань між якими 148.7 км,назустріч один одному виїхалт два катери.Через який

час відстань між ними дорівнювати 5,9 км,якщо швидкість першого катера 20.4 км/год, щом тановить 40% швидкості другого катера

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Егор.

Ответ: через 5 год

Пошаговое объяснение:

20,4×0,4=8,16км/год швидк 2 катера

148,7-5,9=142,8 км нужно пройти катерам

20,4+8,16=28,56 км/год общая скорость

142,8÷28,56=5 год