Відстань між містами на карті, масштаб якої 1:600000,дорівнює 1,9 см. Обчисли відстань між цими

містами на місцевості​

Ответы на вопрос

Отвечает Архипенко Виктория.

Ответ: 1,9*6*10^5=11,4*10^5 см=11,4 км.

Пошаговое объяснение: