Іра за два дні прочитала 78 сторінок, причому за другий день вона прочитала вдвічі більше, ніж за

перший. Скільки сторінок прочитала Іра за перший день? 10 бал. за ответ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сеитов Тамерлан.

Ответ: 26 стр 1 день

Пошаговое объяснение:

Х+2х=78

3х=78

Х=78÷3=26стр 1 день

26×2 =52 стр 2 день

Отвечает Соболь Андрей.

Пошаговое объяснение:

х+2х=78

3х=78

х=78:3=26

26×2=52