Який із дробіа дорівнює частиці 3/7 : 6/11?


Ответы на вопрос

Отвечает Мелентьев Владислав.

Пошаговое объяснение:

 \frac{3}{7}  \div  \frac{6}{11}  =  \frac{3}{7}  \times  \frac{11}{6}  = \frac{11}{14}