У хлопчика було 56зошитів.Із них 8/7 становило в клітинку. Скільки зошитів в клітинку було у

хлопчика?​

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

56 ÷8/7=56×7/8=49 тетрадей в клетку

Отвечает Володько Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

56 * 7/8 = 7 * 7/1 = 49/1 = 49 (тетрадей) - было в клетку

Ответ: 49 тетрадей в клетку