Установіть відповідність між відношеннями величин та їх значеннями 1)72до 12 2)5кгдо 2кг 3)5/6 до

1/2 4)9дмдо 3см

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Данила.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)72до 12 = 72/12= 6

2)5кгдо 2кг = 5/2= 2,5

3)5/6 до 1/2 = 5/6 : 1/2= 5/6 * 2= 10/6= 5/3= 1 2/3

4)9дмдо 3см = 90/3= 30         (9 дм= 90 см)