Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 18 см, висота 15 см, а об'єм 3240см³. Знайдіть ширину

данного паралелепіпеду. Можно как то без уровнения?

Ответы на вопрос

Отвечает Кусакина Света.

Ответ:

V = a * b * h

18 * х * 15 = 3240

х * 270 = 3240

х = 3240 / 270

х = 12 (см)

Пошаговое объяснение: