BD - медіана рівнобедреного трикутника АВС, основа якого АС. Знайдіть периметр трикутника АВС, якщо

BD = 3 см, а пери- метр трикутника BDC дорівнює 12 см. 40 помогите срочно пожалуйста СРОЧНО!!!ДАЮ 65 БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мазко Юля.

Відповідь:

18см

Покрокове пояснення:

У рівнобедреного трикутника АВС АВ=ВС

CD=DA, бо BD - медіана

Р(АВС)=АВ+ВС+СА=2ВС+(CD+DA)=2(BC+CD)

P(BDC)=BD+BC+CD=12 -> BC+CD=12-BD=12-3=9см

Тому Р=2(BC+CD)=2×9=18см