Два велосипедиста виїхали одночасно назустріч один одному з 2 міст .відстань між якими

78км.Велосипедисти зустрілися через 3 години.Знайдіть швидкість першого,якщо швидкість другого 12 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Низамов Ринат.

Ответ:

14 км/год

Пошаговое объяснение:

т.к. S=78км, t=3 год, то мы подставляем формулу S/t =26 км/год это будет V. Что бы узнать v2 нужно V-v1=26-12=14 км/год.

Отвечает Сонин Валентин.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

12×3=36км проехал 2 велосипедист

78-36=42км проехал 1 велосипедист

42÷3=14 км/год швидк 1 велосипедиста