Знайди площу круга діаметр якого дорівнює 20 см СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Бурик Олексій.

Ответ:

314

Пошаговое объяснение:

S=(Pi*d^2)/4=(20*20*3․14)/4=314