За першу годину літак пролетів 75% маршруту за другу 15/28 того, що залишилось, а за третю решту 65

км. Скільки км пролетів літак за 3 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Ибраков Ленар.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

100-75=25% залишилось

25×15/28=13,4% друга година

25-13,4=11,6% 3 год

65÷11,6×100=560,3 км пролетел за 3 год