На 3 см Ширина прямокутника дорівнює 4 см, а довжина більша. Знайди його периметр. ПРОСТО ЧТОБЫ

БЫСТРОО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Арапов Евгений.

Ответ:

Периметр 22 см

Пошаговое объяснение:

Ширина прямоугольник

а = 4 см

Длина прямоугольника

b = a + 3 = 4 + 3 = 7 (см)

Периметр прямоугольника

P = 2(a + b) = 2 · (4 + 7) = 22 (см)