Периметр прямокутника дорівнює 126 см обчисліть його площу якщо 1 сторона прямокутника 25 см


Ответы на вопрос

Отвечает Шахалевич Арина.

Ответ:

950см²

Пошаговое объяснение:

126÷2-25=38 см довжина

S=25×38=950см²