Відстань між двома об’єктами на карті з масштабом 1 : 600 000 дорівнює 2,8 см. Зобрази відрізком

відстань між двома цими об’єктами у масштабі 1 : 700 000.

Ответы на вопрос

Отвечает Бондарчук Оксана.

Так как масштаб карты составляет 1:600000,

то 1 см на карте соответствует 600000 см на местности.

600000 см = 6000 м = 6 км

2,8*6=16,8

Отвечает Базарова Юлия.

Так як масштаб карти становить 1: 600000,

то 1 см на карті відповідає 600000 см на місцевості.

600000 см = 6000 м = 6 км

Тоді 3 см на карті відповідає відстань 3*6 (км) = 18 (км) на місцевості.

Відповідь: 18 км