Довжина прямокутника у 3 рази більша за ширину а периметр дорівнює 64 см. знайдіть площу

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Дулатова Аружан.

Пошаговое объяснение:

Эта задача решается уравнением.

2х + (2х * 3) = 64

2х + 6х = 64

8х = 64

х = 64 / 8

х = 8

1) 8 * 3 = 24 (см) длина

2) 24 * 8 = 192 (см²) площадь

Площадь: 192 см²