від двох пристаней одночасно відпливли назустріч один одному два катери.швідкість першого катера 18

км/год, а другого на 3 км/год менша. через скільки годин катери зустрінуться якщо відстань між пристанями 99 км? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Аширова Риана.

Відповідь:катери зустрінуться через 3 години.

Покрокове пояснення:

1) 18 -3 = 15 (км/год) швидкість другого катера.

2)18+15=33(км/год)швидкість обох

3)99:33=3(год)

Отвечает Попков Егор.

Ответ:

Я не знаю прости я начиюши

Пошаговое объяснение: