Марійка за 3,5 хв читає 315 слів.Скільки слів вона прочитаєте за 45 хв​


Ответы на вопрос

Отвечает Марков Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3,5 минуты = 315 слов

45 минут = х слов

3,5/45 = 315/х

х = 315 * 45 / 3,5

х = 14175/3,5

х = 4050

Ответ: 4050 слов