У першому сувої 30 м тканини, у другому 50 м такої самої тканини. Вартість другого сувою на 900

грн більша, ніж вартість першого. Чому дорівнює вартість кожного сувою?

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Юлька.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

50-30=20м

900÷20=45грн стоит 1м ткани

30×45=1350грн 1 сувой

50×45=2250грн 2 сувой