Розважи задач Вологість свіжої малини 85 %, а сушеної 10 о. Скільки кілограмів сушеної малини можна

отримати зі 170 кг свіжої ягоди?​

Ответы на вопрос

Отвечает Амурская Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

85-10=75% усушка

170÷100×75=127,5кг усушка

170-127,5=42,5кг получим сушенной малины