Знайдіть площу прямокутного трикутника якщо його сторони 16 см та 6 см


Ответы на вопрос

Отвечает Мануйлов Родион.

Ответ:

S=(16+6)•2= 44cm²

oтвет: S=44cm²

Отвечает Головченко Виктория.

Ответ:

16×6=96 в квадраті ну зверху 2 маленька

а (16+6)×2=44- це периметр