Знайдіть довжину кола, радіус якого дорівнює 2,5 м, 3 см


Ответы на вопрос

Отвечает Столярова Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2nr=2×3,14×2,5=15,7м

2nr=2×3,14×3=18,84см