Знайдіть кути секторів круга , якщо вони відносяться, як 4:2:6​


Ответы на вопрос

Отвечает Колосов Жека.

Нехай в однієї частини градусна міра буде х°, тоді відношення частин буде наступним: 4х, 2х, 6х. Градусна міра кругів дорівнює 360°, складаємо рівняння:

4х + 2х + 6х = 360

12х = 360

х = 360 / 12

х = 30

------------------

4 · 30 = 120° — кут 1-го сектора.

2 · 30 = 60° — кут 2-го сектора.

6 · 30 = 180° — кут 3-го сектора.

Відповідь: кути секторів круга дорівнюють 120°, 60° і 180°.