Першого дня підйомником на трасу піднялося 120 лижників і сноубордистів другого дня на 30

спортсменів більше а третього на 95 спортсменів менше

Ответы на вопрос

Отвечает Газарян Зина.

Пошаговое объяснение:

1день =120л.

2 день= на 30спортсменів більше

3день = на 95 спортсменів менше

Всього =?

2дня=120+30=150

3дня=120-95=25

Всього=150+25+120=295